Teknolojinin Bize Sunuduğu Modern Teknikler ile yapılan web tasarım ve kodlamalarla, arama motorları ile %100 uyumlu , Göz Alıcı, W3C uluslararası standartlarına uygun, sade, anlaşılır ve güven veren çizgilerimizle profesyonelliği sonuna kadar hissettiren web siteleri tasarlıyoruz.

Müşterilerin beklentilerine cevap verecek özelliklere sahip yazılımı ASP.NET dili ile ileri seviye gelişmiş yönetim panelleri ile sağlıyoruz.

Kendimize Ait E-Ticaret sistemleri , Çiçek Satış sistemleri , Emlak Satış Sistemi , İntranet ve Belediye Portalları ile projeler geliştiriyoruz.

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik..

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir!

Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor.

DORUK DİZAYN, Panaromik fotoğraf çekimlerini çözüm ortakları aracılığıyla sizlere kaliteyi ekonomik koşullarla ulaştırılması amacıyla hizmeti ayağınıza kadar getirir.

Siz Piyasadan Daha uygun koşullarda Hizmet almış olursunuz.

DORUK DİZAYN ; Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilen "Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi" sahibi olan bir şirkettir.

DORUK DİZAYN ; Yüzlerce müşterisine Domain Tescili ve web hosting Hizmeti sunmaktadır. On Binlerce e-mail Hesap trafiğini kontrol etmektedir.

DORUK DİZAYN ; Tüm marka tescil ve patent işlemlerinizi hızla çözerken , aynı zamanda markanızı ve patentinizi sizin adınıza izliyor.
Vakit kaybetmeden markanıza sahip çıkın. Sizin olanı başkası ile paylaşmayın. Profesyonel kadromuz ile hızlı ve etkin çözümlerimiz için hizmetinizdeyiz.